Pragniemy, żeby nasze katalogi pełniły funkcję pierwszego poradnika metodycznego.

Nowy katalog Laboratoria Przyszłości

W związku z dużym zainteresowaniem programem „Laboratoria Przyszłości” nabór wniosków został przedłużony do 30 listopada 2021 r.

Katalog Laboratoria Przyszłości już dostępny.

Przedstawiamy Państwu nasz nowy katalog zgodny z założeniami rządowego projektu „Laboratoria Przyszłości”. Znajduje się w nim starannie przygotowana i wyselekcjonowana oferta bogata w produkty, które pomogą stworzyć nowoczesne szkoły. Doboru artykułów dokonaliśmy w oparciu o opublikowany katalog przez Ministerstwo Edukacji, o nasze doświadczenie w wyposażaniu szkół oraz o liczne konsultacje z metodykami.

laboratoria przyszłości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz założeniami programu Laboratoria Przyszłości na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony poświęconej projektowi oraz naszych social mediów po więcej informacji.

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2021

Oddajemy w Państwa ręce katalog, który stanowi kompleksowy zbiór gotowych rozwiązań niezbędnych do realizacji nowej podstawy programowej.

Trwająca reforma oświaty to wyzwanie, do którego solidnie się przygotowaliśmy. Staramy się sprostać daleko idącym zmianom w prawie oświatowym. Świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności za edukację, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić dyrektorom, nauczycielom, a także uczniom możliwość spokojnego przejścia przez proces transformacji polskiej szkoły. Na potrzeby przemian w edukacji opracowaliśmy ofertę sprawdzonych w praktyce i cenionych przez nauczycieli pomocy dydaktycznych. Zadbaliśmy o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni edukacyjnej, tak aby zapewnić uczniom bezpieczną aktywność oraz wszechstronny rozwój. Na stronach katalogu zamieściliśmy propozycje wyposażenia:

  • świetlic szkolnych,
  • pomieszczeń do nauki,
  • pracowni przedmiotowych,
  • gabinetów specjalistycznych.

Nasza oferta jest zgodna z nową podstawą programową.

Prezentowany na łamach katalogu zestaw innowacyjnych pomocy dydaktycznych, nowoczesnego sprzętu i wyposażenia doskonale wpisuje się również w kryteria przyznawania środków programów rządowych: Laboratoria Szkolne i Projekt Modułowych Pracowni Przyrodniczych. Te dwa przedsięwzięcia są odpowiedzią na potrzebę wsparcia szkół w zakupie wyposażenia do pracowni przyrodniczych:

  • biologicznej,
  • geograficznej,
  • chemicznej,
  • fizycznej,

a w konsekwencji zapewnienia odpowiednich warunków nowoczesnego kształcenia uczniów szkół podstawowych.

Opracowana przez nas oferta zapewni Państwu gruntowne doposażenie szkoły, gwarantujące ciągłość i spójność procesu dydaktycznego.

Katalog Subwecja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2020/2021. Nowa Szkoła

Zachęcamy do zapoznania się także z innymi naszymi katalogami: Nowa Szkoła - Katalogi.