Pragniemy, żeby nasze katalogi pełniły funkcję pierwszego poradnika metodycznego.

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2021

Oddajemy w Państwa ręce katalog, który stanowi kompleksowy zbiór gotowych rozwiązań niezbędnych do realizacji nowej podstawy programowej.

Trwająca reforma oświaty to wyzwanie, do którego solidnie się przygotowaliśmy. Staramy się sprostać daleko idącym zmianom w prawie oświatowym. Świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności za edukację, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić dyrektorom, nauczycielom, a także uczniom możliwość spokojnego przejścia przez proces transformacji polskiej szkoły. Na potrzeby przemian w edukacji opracowaliśmy ofertę sprawdzonych w praktyce i cenionych przez nauczycieli pomocy dydaktycznych. Zadbaliśmy o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni edukacyjnej, tak aby zapewnić uczniom bezpieczną aktywność oraz wszechstronny rozwój. Na stronach katalogu zamieściliśmy propozycje wyposażenie świetlic szkolnych, pomieszczeń do nauki, pracowni przedmiotowych oraz gabinetów specjalistycznych. Nasza oferta jest zgodna z nową podstawą programową.

Prezentowany na łamach katalogu zestaw innowacyjnych pomocy dydaktycznych, nowoczesnego sprzętu i wyposażenia doskonale wpisuje się również w kryteria przyznawania środków programów rządowych: Laboratoria Szkolne i Projekt Modułowych Pracowni Przyrodniczych. Te dwa przedsięwzięcia są odpowiedzią na potrzebę wsparcia szkół w zakupie wyposażenia do pracowni przyrodniczych: biologicznej, geograficznej, chemicznej i fizycznej, a w konsekwencji zapewnienia odpowiednich warunków nowoczesnego kształcenia uczniów szkół podstawowych.

Opracowana przez nas oferta zapewni Państwu gruntowne doposażenie szkoły, gwarantujące ciągłość i spójność procesu dydaktycznego.

Katalog Subwecja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2020/2021. Nowa Szkoła


 

Katalog Szkoła Podstawowa 2021/2022

Aktywne, pomysłowe, ciekawe świata – takie są nasze dzieci. Pełne spontanicznej radości oraz ekspresji, ciągle w ruchu. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby szkoły, w których spędzają istotną część swojego dnia, były miejscami możliwie najlepiej wspierającymi ich pełny, wielowymiarowy rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pomocy dydaktycznych, naukowych, a także z funkcjonalną serią mebli szkolnych. Ciekawe i innowacyjne materiały, gry, programy multimedialne, pomoce dydaktyczne wsparte merytorycznym opracowaniem i dodatkowymi propozycjami zastosowania w pracy z dziećmi, zabawki edukacyjne to gwarancja satysfakcjonującego wyboru i możliwości ich naprawdę efektywnego wykorzystania w czasie zajęć lekcyjnych oraz dodatkowych. Jesteśmy pewni, że Państwa praca, realizowana przy udziale naszych pomocy edukacyjnych i naukowych, pozwoli na pełną indywidualizację procesu nauczania oraz wychowywania.