Wyposażenie Meblowe. Nowa Szkoła

Wdrożenie nowego systemu szkolnego to szereg diametralnych zmian nie tylko w programie nauczania, ale także konieczność dostosowania sieci szkół do założeń reformy edukacji. Zapewnienie odpowiedniego wyposażenia i przystosowanie bazy lokalowej do nauczania przedmiotów przyrodniczych i językowych stały się działaniami priorytetowymi dla Nowej Szkoły. W związku z potrzebą stworzenia odpowiednich warunków do nauki nasi specjaliści przygotowali kompleksową ofertę wyposażenia szkolnych pracowni. W tym miejscu proponujemy Państwu asortyment pozwalający odpowiednio zagospodarować przestrzeń sal lekcyjnych. Naszą pracę rozpoczęliśmy od wzbogacenia oferty mebli o gotowe zestawy oraz pojedyncze moduły, wyróżniające się możliwością stworzenia dowolnej aranżacji, dostosowanej do potrzeb konkretnej pracowni. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz regulowanych ławek szkolnych i ergonomicznych krzeseł. Zadbaliśmy o to, by szkoła mogła wyposażyć swoje pracownie w biurka, szafy i regały do przechowywania pomocy naukowych, a także niezbędne do pracy tradycyjne tablice szkolne. Przygotowaliśmy gotowe rozwiązania i inspirujące propozycje ułatwiające wyposażenie bibliotek, pokojów nauczycielskich oraz szatni szkolnych.


Zobacz wszystkie nasze serie meblowe w sklepie internetowym

Wszystkie serie meblowe mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym.


Wyposaż własną pracownię w meble

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni w meble stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kalkulator. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.