Pracownia Historyczna. Nowa Szkoła

Historia to wspaniała podróż w miejsca oddalone w czasie i przestrzeni. W realiach szkolnych podróż ta jest nie lada wyzwaniem dla każdego nauczyciela. Aby ułatwić pedagogom to trudne zadnie, Nowa Szkoła przygotowała zestaw pomocy naukowych, które doskonale wpisują się w potrzeby pracowni historycznej. Podróż w przeszłość dziejową na lekcjach historii nie może odbyć się bez mapy, która umożliwia wizualizację omawianych treści i lepsze zrozumienie zagadnień. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór map tematycznych Polski i Świata, dzięki którym uczeń może samodzielnie odszukać dowolne miejsce na świecie, a także poznać historię i kulturę danego kraju. Wśród propozycji zgodnych z nową podstawą programową znajdują się również atlasy, plansze i globusy przydatne podczas podróży w czasie. Nieodzownym elementem wyposażenia pracowni są narzędzia TIK, które pomagają uczyć szybciej i efektywniej. Posiadamy w ofercie także ławki, krzesła, regały, niezbędne do wyposażenia sali lekcyjnej oraz meble umożliwiające prezentowanie i przechowywanie pomocy naukowych.


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Historycznej mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię historyczną

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.