Pracownia Matematyczna. Nowa Szkoła

Matematyka to dziedzina wiedzy, która przenika do wszystkich pozostalych dyscyplin naukowych. Fizyka, chemia czy biologia, nie istnieją bez matematyki. Wiedząc, jak ogromne znaczenie w życiu człowieka ma królowa nauk, przygotowaliśmy propozycje wyposażenia pracowni matematycznej, która umożliwia uczniom nabycie umiejętności określonych w nowej podstawie programowej. Prezentowane pomoce naukowe zapewniają warunki do aktywnej i samodzielnej pracy uczniów, a nauczycielowi stosowanie nowoczesnych metod nauczania. W ofercie znajdują się m.in. przyrządy tablicowe, plansze matematyczne, gotowe zestawy brył bądź elementy do ich budowania przydatne na zajęciach z geometrii czy kolorowe kostki niezbędne w nauce rachunku prawdopodobieństwa. Proponujemy także bogaty zbiór gier i zestawów edukacyjnych, wspierających naukę zagadnień matematycznych oraz sprzyjających samokształceniu ucznia. Dysponujemy również szeroką gamą narzędzi TIK oraz pomocy dostosowanych do potrzeb i możliwości uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Matematycznej (podzieloną na kategorie) mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię matematyczną

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.