Nowa Szkoła

Nowa Szkoła - kim jesteśmy? Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. to lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznych, pomocy edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki w meble żłobkowe, meble przedszkolne i szkolne jak również klienta indywidualnego. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • meble przedszkolne, szkolne i żłobkowe,
  • sprzęt rehabilitacyjny,
  • sprzęt sportowy,
  • pomoce dydaktyczne i naukowe
  • zabawki edukacyjne.

Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie zaplecze gospodarcze oraz własna baza są gwarancją wysokiej jakości naszych produktów.

Bezpieczeństwo, jakość i edukacja to trzy słowa, klucze sukcesu naszej firmy, którym od zawsze jesteśmy wierni. Tworzenie i wykorzystywanie okazji do jak najlepszego poznania świata przyrody oraz życia społecznego poprzez obserwowanie i eksperymentowanie jest podstawowym celem każdego nowego produktu.

Realizując nasze kolejne pomysły, na meble przedszkolne, pomoce dydaktyczne czy zabawki edukacyjne, nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby przestrzeń edukacyjna żłobków, przedszkoli i szkół była bezpiecznym, twórczym miejscem, w którym doskonale czują się zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie.

Pełny i wielokierunkowy rozwój naszych dzieci wymaga dobrze przystosowanych i przyjaznych wnętrz z odpowiednio dobranymi pomocami edukacyjnymi. Estetyka naszych mebli i pomocy dydaktycznych, ich funkcjonalność a przede wszystkim bezpieczeństwo - to nasze priorytety w projektowaniu dla najmłodszych użytkowników. Niezmiennie od wielu lat inwestujemy w najnowsze technologie produkcyjne, dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą jakość naszych produktów potwierdzamy międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami. Wierzymy, że tylko w przyjaznym otoczeniu dzieci mogą w pełni rozwijać swój potencjał i podejmować wciąż nowe wyzwania.

Postaci w logo Nowej Szkoły trzymają się za ręce, wyrażając tym samym ideę, że do rozwoju dziecka potrzebna jest harmonia. Szczególnie w relacjach między rodzicami, wychowawcami i środowiskiem. Środowiskiem, które nasze meble, pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne zamieniają w funkcjonalną i inspirującą przestrzeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w naszym sklepie internetowym oraz z działem Aktualności na naszej stronie!