Pracownia Językowa. Nowa Szkoła

Nauka języka powinna wiązać się z przyjemnością i odkrywaniem czegoś nowego. Nie musi być nudna i uciążliwa, pod warunkiem, że łączy się z ciekawą i wartościową formą spędzania czasu w ławce szkolnej. Chcąc wesprzeć nauczycieli w tym zadaniu, Nowa Szkoła opracowała kompleksową ofertę wyposażenia pracowni językowych. Prezentowane pomoce naukowe stanowią gotowe rozwiązania, wspierające naukę języka polskiego,  angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Zebrany materiał dydaktyczny umożliwia realizację wymagań nowej podstawy programowej. W ofercie znajdują się niezwykle ciekawe pomoce dydaktyczne, zachęcające uczniów do swobodnej wypowiedzi i konwersacji. Kolorowe plansze, gry językowe i karty pracy ułatwiają przyswajanie materiału leksykalnego i zapamiętywanie reguł gramatycznych. Proponujemy również innowacyjne urządzenia multimedialne usprawniające i uprzyjemniające zdobywanie kompetencji językowych. Pomagamy także w tworzeniu odpowiedniej atmosfery pracy zapewniając komfortowe zestawy mebli.


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Językowej (podzieloną na kategorie) mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię językową

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.