Pracownia Biologiczna. Nowa Szkoła

Przygoda z biologią może okazać się łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca dla ucznia jeśli zostaną stworzone ku temu odpowiedniejsze warunki edukacyjne. Nowa Szkoła chcąc sprostać temu wymaganiu przygotowała kompleksowe wyposażenie pracowni biologicznej. Nasza oferta zawiera modele anatomiczne, okazy naturalne i preparaty biologiczne. Szeroka gama pomocy obejmuje również specjalistyczne przyrządy i sprzęt laboratoryjny do badania oraz monitorowania środowiska naturalnego, a także do obserwacji organizmów w nim funkcjonujących. Wybraliśmy sprawdzone pomoce dydaktyczne, które zachęcą uczniów do zgłębiania tajników funkcjonowania organizmów żywych, stawiania pytań badawczych i poszukiwania odpowiedzi. Zaproponowane przez nas pomoce pozwalają nauczycielowi na swobodny dobór metod pracy, modyfikowanie i dostosowywanie wymagań do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zadbaliśmy również o to, aby prezentowane propozycje umożliwiały realizację treści wynikających z aktualnej podstawy programowej.


Sprawdź gotowe zestawy

Potrzebują Państwo gotowej oferty na kompleksowe wyposażenie swojej pracowni przyrodniczej? Jeżeli tak to zachęcamy do skorzystania z naszych zestawów! Każda z propozycji została opracowana we współpracy ze specjalistami w swojej branży oraz jest zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że przedstawione oferty w pełni sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Zestaw Starter

Cena: 9 000 złotych

Symbol: NS 6106

Zobacz więcej

Zestaw Premium

Cena: 12 000 złotych

Symbol: NS 6107

Zobacz więcej

Zestaw Gold

Cena: 15 000 złotych

Symbol: NS 6108

Zobacz więcej


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Biologicznej (podzieloną na kategorie) mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię biologiczną

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.