pracownia biologiczna

Pracownia Biologiczna

Przygoda z biologią może okazać się łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca dla ucznia jeśli zostaną stworzone ku temu odpowiedniejsze warunki edukacyjne. Nowa Szkoła chcąc sprostać temu wymaganiu przygotowała kompleksowe wyposażenie pod hasłem pracownia biologiczna. Nasza oferta zawiera modele anatomiczne, okazy naturalne i preparaty biologiczne. Szeroka gama pomocy obejmuje również specjalistyczne przyrządy i sprzęt laboratoryjny do badania oraz monitorowania środowiska naturalnego, a także do obserwacji organizmów w nim funkcjonujących. Wybraliśmy sprawdzone pomoce dydaktyczne, które zachęcą uczniów do zgłębiania tajników funkcjonowania organizmów żywych, stawiania pytań badawczych i poszukiwania odpowiedzi. Zaproponowane przez nas pomoce pozwalają nauczycielowi na swobodny dobór metod pracy, modyfikowanie i dostosowywanie wymagań do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zadbaliśmy również o to, aby prezentowane propozycje umożliwiały realizację treści wynikających z aktualnej podstawy programowej.


Sprawdź gotowe zestawy

Potrzebują Państwo gotowej oferty na kompleksowe wyposażenie swojej pracowni przyrodniczej? Jeżeli tak to zachęcamy do skorzystania z naszych zestawów! Każda z propozycji została opracowana we współpracy ze specjalistami w swojej branży oraz jest zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że przedstawione oferty w pełni sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Zestaw Starter

Cena: 9 000 złotych

Symbol: NS 6106

Zobacz więcej

Zestaw Premium

Cena: 12 000 złotych

Symbol: NS 6107

Zobacz więcej

Zestaw Gold

Cena: 15 000 złotych

Symbol: NS 6108

Zobacz więcej


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Biologicznej (podzieloną na kategorie) mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię biologiczną

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.