Pracownia Geograficzna. Oferta. Nowa Szkoła

Geografia w nowoczesnym ujęciu powinna stwarzać uczniom warunki aktywnego udziału w procesie edukacyjnym poprzez możliwość wykonywania obserwacji, badań, pomiarów oraz stosowania różnorodnych narzędzi, w tym również technologii informacyjno-komunikacyjnej. Aby stworzyć odpowiednią przestrzeń edukacyjną, proponujemy Państwu wiele atrakcyjnych elementów wyposażenia pracowni geograficznej, sprzyjających realizacji treści zgodnych z nową podstawą programową. Wśród nich znajdują się tradycyjne i nowoczesne urządzenia służące orientacji w terenie. Obowiązkowym elementem w naszej propozycji są wszelkiego rodzaju mapy, atlasy, przewodniki, plansze oraz globusy. Zestaw, który prezentujemy obejmuje również niezbędny sprzęt do wykonywania dokumentacji fotograficznej i filmowej. Pamiętaliśmy także o specjalistycznych pomocach naukowych umożliwiających przeprowadzenie zajęć praktycznych w terenie. Dopełnieniem szerokiej oferty są komputery, rzutniki, tablice interaktywne oraz programy multimedialne, które umożliwią realizację założeń nowoczesnej edukacji.


Sprawdź gotowe zestawy

Potrzebują Państwo gotowej oferty na kompleksowe wyposażenie swojej pracowni przyrodniczej? Jeżeli tak to zachęcamy do skorzystania z naszych zestawów! Każda z propozycji została opracowana we współpracy ze specjalistami w swojej branży oraz jest zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że przedstawione oferty w pełni sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Zestaw Starter

Cena: 4 500 złotych

Symbol: NS 6109

Zobacz więcej

Zestaw Premium

Cena: 6 000 złotych

Symbol: NS 6110

Zobacz więcej

Zestaw Gold

Cena: 9 000 złotych

Symbol: NS 6111

Zobacz więcej


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Geograficznej (podzieloną na kategorie) mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię geograficzną

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.