fizyka gold

Fizyka powszechnie uznawana jest przez uczniów za jeden z najtrudniejszych przedmiotów nauczania, gdyż bazuje na umiejętnościach matematycznych i wyobraźni przestrzennej. W związku z powyższym, świat fizyki powinien zostać przedstawiony uczniom w ciekawy i przystępny sposób. Istotną rolę w poznaniu tego fascynującego świata odgrywają doświadczenia, które pogłębiają zrozumienie poznanych praw i zależności. Nowa Szkoła przygotowała szeroką ofertę innowacyjnych pomocy naukowych, które stanowią niezbędne wyposażenie każdej pracowni fizycznej. Wśród nich znajdują się modele, urządzenia i zestawy eksperymentalne, które wyjaśniają fundamentalne prawa i zjawiska fizyczne, m.in. magnetyzm, elektryczność, elektrostatyka, mechanika czy optyka. W ofercie posiadamy również przyrządy służące do wykonywania różnych pomiarów z zakresu fizyki oraz bogatą bazę narzędzi TIK, która znacząco wpłynie na wzbogacenie wiedzy i umiejętności uczniów. Uzupełnieniem naszej oferty są także kolorowe plansze dydaktyczne, które wspierają proces zapamiętywania trudnych pojęć czy jednostek miar.


Sprawdź gotowe zestawy

Potrzebują Państwo gotowej oferty na kompleksowe wyposażenie swojej pracowni fizycznej? Jeżeli tak to zachęcamy do skorzystania z naszych zestawów! Każda z propozycji została opracowana we współpracy ze specjalistami w swojej branży oraz jest zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że przedstawione oferty w pełni sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Zestaw Starter

Cena: 3 500 złotych

Symbol: NS 6103

Zobacz więcej

Zestaw Premium

Cena: 6 000 złotych

Symbol: NS 6104

Zobacz więcej

Zestaw Gold

Cena: 8 500 złotych

Symbol: NS 6105

Zobacz więcej


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Fizycznej (podzieloną na kategorie) mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię fizyczną

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.