Pracownia Chemiczna. Nowa Szkoła

Chemia to nauka badająca świat, a właściwym miejscem do tego jest pracownia chemiczna. Gwarancją wykonywania bezpiecznych doświadczeń i zapewnienie nauczycielowi warunków skutecznego przeprowadzania procesu nauczania jest odpowiednie wyposażenie laboratorium. W tym celu przygotowaliśmy szeroką gamę profesjonalnych akcesoriów do doświadczeń, zestawy odczynników, plansz, sprzętu BHP oraz innych specyficznych dla chemii pomocy dydaktycznych w oparciu o wymagania nowej podstawy programowej. Istotne jest również, aby w pracownia chemiczna dawała możliwość stałego i bezpiecznego przechowywania wyposażenia. Proponowane przez nas meble laboratoryjne nie tylko spełniają ten warunek, ale pozwalają w sposób przemyślany zagospodarować przestrzeń pracowni. W ofercie posiadamy także zestawy doświadczalne przeznaczone do pracy indywidualnej oraz w formie pokazu, a także pomoce do realizacji techniki chemia w małej skali. Nie zabrakło również miejsca na narzędzia TIK w postaci m.in. komputera z projektorem czy tablicy interaktywnej, które ułatwią prezentację różnych zjawisk chemicznych.


Sprawdź gotowe zestawy

Potrzebują Państwo gotowej oferty na kompleksowe wyposażenie swojej pracowni chemicznej? Jeżeli tak to zachęcamy do skorzystania z naszych zestawów! Każda z propozycji została opracowana we współpracy ze specjalistami w swojej branży oraz jest zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że przedstawione oferty w pełni sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Zestaw Starter

Cena: 3 500 złotych

Symbol: NS 6100

Zobacz więcej

Zestaw Premium

Cena: 7 000 złotych

Symbol: NS 6101

Zobacz więcej

Zestaw Gold

Cena: 10 500 złotych

Symbol: NS 6102

Zobacz więcej


Zobacz całą naszą ofertę w sklepie internetowym

Całą ofertę na wyposażenie Pracowni Chemicznej (podzieloną na kategorie) mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym


Stwórz własną pracownię chemiczną

W celu ułatwienia i usprawnienia procesu przygotowywania oferty na wyposażenie pracowni stworzyliśmy dla Państwa specjalne narzędzie, które nazwaliśmy Kreator Ofert. Dzięki niemu można w prosty i przystępny sposób skonfigurować swoje zamówienie, a następnie wysłać je do realizacji bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta.


Pozostańmy w kontakcie

Potrzebują Państwo pomocy naszego Przedstawiciela Handlowego lub Biura Obsługi Klienta? Zachęcamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.