Najnowszy katalog Rezerwa Oświatowa już dostępny na stronie.

To już ostatni rok, w którym dotację w ramach 0,4% rezerwy budżetowej można przeznaczyć na projekty związane z wyposażeniem i rozbudową pracowni przyrodniczych i laboratoriów szkolnych.

DOFINANSOWANIE

Dofinansowanie obejmuje wyłącznie zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia szkolnego niezbędnego do realizacji podstawy programowej z danego przedmiotu. W ramach dotacji można wnioskować o wyposażenie pracowni:

 • biologicznej,
 • geograficznej,
 • chemicznej,
 • fizycznej

oraz doposażenia publicznych szkół i placówek prowadzonych (dotowanych) przez jednostki samorządu terytorialnego, w zakresie pomieszczeń do nauki  w:

 • nowo wybudowanych budynkach,
 • nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji oraz pomieszczeń dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach.

Terminy składania wniosków:

 • Dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z  przyrodniczych w publicznych szkołach podstawowych – do dnia 31 maja 2021 r.
 • Dofinansowanie doposażenia publicznych szkół i placówek oświatowych, prowadzonych lub dotowanych przez jednostki samorządu terytorialnego, w zakresie pomieszczeń do nauki w
  • nowo wybudowanych budynkach,
  • nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji oraz pomieszczeń dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach

do dnia 28 maja 2021 r.; I tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych do użytkowania/zaadaptowanych w okresie od 25 września – do końca grudnia roku poprzedniego oraz w I kwartale 2021 r.

–   do dnia 4 października 2021 r.; II tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych do użytkowania/zaadaptowanych w II i III kwartale 2021 r.

Katalog Rezerwa Oświatowa, Pracownie Przedmiotowe, Laboratoria szkolne 2021/2022

Katalog przygotowaliśmy z wyjątkową starannością. Zawarte w nim treści stanowią kompendium wiedzy na temat asortymentu wpisującego się w założenia rządowego programu. Proponujemy gotowe rozwiązania pozwalające wykreować najlepszą przestrzeń dla edukacji.

Skrupulatnie wyselekcjonowana oferta skonstruowana została zgodnie z wymogami podstawy programowej oraz w oparciu o opinie i  konsultacje z dyrektorami, specjalistami i ekspertami w dziedzinie nauczania.

Prezentujemy wysokiej jakości pomoce dydaktyczne skierowane do pracowni przedmiotowych, sprzęt laboratoryjny oraz duży blok pomocy multimedialnych. W  katalogu znajdą Państwo również wyposażenie meblowe w postaci kolekcji meblowych,, ławek, krzeseł, wyposażenia klas, szatni i stołówek.

ZOBACZ KATALOG

Rezerwa Oświatowa 2021UŁATWIENIA

Dla ułatwienia nawigacji po ofercie, katalog został podzielony na podstawowe sekcje wyposażania placówek szkolnych, bloki przedmiotowe oraz czytelny indeks.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com.

Zapraszamy również do śledzenia działu Aktualności na naszej stronie – laboratoriaszkolne.com/aktualnosci/.